| DoDdy_8145 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sai spun...cred ca si lui ii place de mine (funda) celui mai bun raspuns :d

4 răspunsuri:
| Rosalinda_8988 a răspuns:

Incearca fata sa il ademenestibatting eyelashes
Pune`i intrebari referitoare la fata visurilor lui.cum sa fie, blonda-bruneta-roscata, si incearca sa aflii de la el punandu`i intrebari tot ce ti-ai dorit. Iar daca el chiar iti da de inteles ca te place, sau ma rog gen"am cun o fata da` nu sunt sigur ca ma place"
tu deja dai de inteles ca nu are de unde sa stie daca nu intreaba sau dc nu, sa incearca sa scoata ceva de la "fata aceea" care se presupune ca esti tulove struck
Chiar functioneaza chestia; x
Good luckhappy

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Buna... o sa iti dau un sfat pe care eu personal il consider foarte bun
nun fa tu primul pas e aiurea... baiatul trebuie sa faca primul pas.cum ai vrea sa faci?
sa mergi la el si sa-i spui "pai sti imi place de tine tie nu"?
si el sa-ti raspunda ca 'nu" cum te-ai simtit" lasa sa faca el primul pas sa nu pari disperata dupa el
nu asa se face
baiatul face primul pas.
::*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LARAaungeoudemon):

Lasă să facă ea primul pas, prea v-ați învățat în puf, să fiți doar voi cele care spuneți NU, asa e? NOT THIS TIME!

| psihoolove a răspuns:

Poi decat sa tii in tine eu sunt se parere ca ar trebui sa-i spui.:X, iar daca si lui ii place de tine si mai bine.winkingPoate puneti si voi de-o combinatie:*