| Foarfeca a întrebat:

Imi place de un baiat. In trecut si el m-a placut, dar l-am refuzat. Acum chiar imi place de el (suntem la aceeasi scoala). As vrea sa vorbesc cu el. Dar nu stiu daca e singur sau nu. Ce s afac? Cum sa il abordez?

Răspuns Câştigător
| Dee_9331 a răspuns:

Spune unui baiat in care ai incredere si roaga-l sa il intrebe pe respectiv daca are prietena. Daca nu are incearca sa vorbest si tu cu el, daca nu face to face atunci pe mess, facebook. Incearca sa gasesti si tu ceva ce aveti in comun sau daca nu, ia-o de la nimicuri gen "ce faci?" sau "ce-ai mai facut?". Dar daca are prietena zic sa nu te bagi pentru ca nu ar fi dragut deloc din partea ta.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Dupa ce i-ai frant inima odata, nu mai vrea asta si a doua oara.Iti garantez ca te-o uitat si nu te mai placehappy

| BrokenInside a răspuns:

Inprieteneste-te cu el si dupa 1 saptamana sau cand esti tu pregatita spune-i ce simti, daca el te placea si l-ai refuzat poate nu-i mai place de tine