| Crazyx3 a întrebat:

Mai nou imi place de un baiat. Nu stiu cum sa il fac sa ma observe. As vrea sa vorbesc cu el, dar imi e frica sa nu ma credea o ciudata. Mentionez ca e cu 1 an mai mare decat mine. As vrea niste sfaturi despre cum sa abordez situatia.

1 răspuns:
| Crisss22 a răspuns:

Pai conteaza si varsta si daca este diferenta de 1 an este foarte bine. Mai intai incearca sa te apropii de el adica sa deveniti niste prieteni foarte buni care stiu totul despre celalalt apoi ai putea dupa ceva timp sa zici ceea ce simti pentru el dar mai intai apropie'te de el intreaba'l chestii ca sa deveniti prieteni, descoperitiva unul pe celalalt cum ar fi lucrurile in comun etc. Sper ca am putut sa te ajut. Succes:*.