| Dooolce a întrebat:

Imi place de un baiat mai mic decat mine cu 1 an dar nu stiu cum sa fac sa imi dau seama daca ii place de mine.nu am curaj sa il intreb. dau funtitsa pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| corina10 a răspuns:

Acest baiat te cunoaste? sunteti amici? ceva acolo? daca da atunci este simplu... vorbiti pe mes sau orice altceva daca nu ai curaj fata in fata si intreaba-l daca are prietena. automat te va intreba acelasi lucru iar tu raspundei ca nu ai dar cauti pe cineva asa ca el. si de acolo se prinde singur si va face urmatorii pasi. daca nu zice nimic inseamna ca nu e pentru tine

4 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Daca crezi ca nu te place. ca sa fii mai sigura, vorbeste cu un coleg/a sa il intrebe ce parere are despre tine.

| Jelly_7813 a răspuns:

Pune un prieten apropiat sa il intrebe asa "fara motiv" daca i se pare ca esti draguta
baftaaa>big grin

| Anusha_9111 a răspuns:

Pai si eu trec cam prin aceeasi situatie.doar ca nu sunt sigura de sentimentele mele. Oricum aici nu-i vorba de mine.Pai sustin ideea celorlalti care ti-au raspuns e mai bine sa-i spui.si zic eu ca sa-i spui tu! si cat de repede. Mult succes >big grin

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Daca nu ai curaj sa ilintrebi o sa pierzi mult si sti dc? mai devreme sau mai tarziu cand vei avea curaj sa ii spui ce simti vei avea de suferit ca mai mult ca sigur isi va gasi prietena.deci fa-ti curaj si vb cu el pana nu e prea tarziu pentru tine