| andreuta88 a întrebat:

imi place de un baiat skater care este cu 3 ani mai mare decat mine.Nu stiu ce sa fac sau cum sa il intreb daca si lui ii place de mine sau daca ar vrea sa fim prieteni(asta ar fi un mare pas). Va astept parerile!

4 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Poi pentru inceput ar trebui sa te bagi cu el in seama mai mult. dupa aia daca lui ii place de tine va veni singur la tinetongue

| Beibii_6447 a răspuns:

Pai sincer nu cred ca ar trebui sa il intrebi direct daca ii place de tine. Intra in vorba cu el, ca sa va cunoasteti mai bine, iar dupa un timp poate iti vei da seama din cum se comporta cu tine, din gesturile lui, din vorbele lui daca te place sau nuhee hee.

| andreuta88 explică:

Multumesc! mai astept si alte raspunsuri

| cristina_1617 a răspuns:

Intrebal daca lui ii place da cineva si daca va zice da ii poti stune ca de cine anume, iar daca zice nu tu ii zici ca tie iti place de cine va si daca te intreada el te tine ii zici doar primul cuvant sk asa am facut si eu si acum sunt impreuna cu el si-a dat seama ca numele lui incepe cu al