| SullyAnne a întrebat:

Imi place de un baiat. mereu cand il vad se uita intr-un mod ciudat la mine de parca cand ma priveste ma face sa ma simt de parca as pluti pe ceva intr-o lume frumoasa. dar am auzit ca are prietena (nu e nici o problema. NU VREAU PRIETEN tongue ) oare de ce mereu ma priveste mereu mereu mereu. nu e din scoala de la mine vine doar cand o i-a pe sora lui mai mik -.-`. raspunshappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te priveste intr-un mod frumos, atunci poate ca te place (zic si eu)

| catalina_1418 a răspuns:

Pai daca te priveste si se uita la tine poate ca te place dar nu are curaj sa iti spuna, poate este o fire mai timida si de aceea.