| Oana_2022 a întrebat:

Imi place de un baiat, nu am vrut sa-mi placa de el, dar pan la urma imi place si nu doar mie ci si la prietenele mele...mereu cand sunt cu el, prietenele mele sunt foarte geloase iar pan la urma nu stiu ca baiatul se foloseste de mine sau chiar ma place?

3 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Dai si tu mai multe detalii de unde ai vazut tu ca se foloseste de tine?

| ramona_9439 a răspuns:

Poate sunt geloase ca il plac sau poate ele stiu ca el e un nesimtit. In cazul in care e un nesimtit ar fi bine sa iei aminte ca oate sa iti faca o faza urata

| Vasy18 a răspuns:

Eu zic sa faci tot posibilul sa fi cu el si sa afli ce vrea de la tine si in plus sa le arati la prietenele tale "GELOASE" ca poti sa fi cu el si dupa vezi daca are ceva serios cu tine. Hai BAFTA :*:*