| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si el cred ca ma place. Cand se uita la mine zambeste si cand plec se uita dupa mine, dar din pacate nu da accept la id, ce sa fac? cum sa ii spun ca il plac. si dati-mi si mie un sfat daca face aceste semne. ma place?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi să îi scrii un mail. Probabil nu acceptă adrese pe care nu le ştie în listă. Sau poţi intra în vorbă cu el să faceţi schimb de id-uri. Succes!

| bluesky a răspuns:

Pai poate nu stie ca esti tu, spune-i ca ala e ID ul tau si sa ii dea accept!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Se mai intample ca sa nu dea accept la id.winkingnu e un caz de disparare.Probabil nu stie ca esti tu.Il bagi tu in lista si daca nu iti da add tot poti vb cu el pe id.winking chiar daca nu ti-a dat accept.winking. Si asa ii zici sa iti dea acc.winking

Mult noroc in continuare kiss

| udarb a răspuns:

Un semn care este invechit dar merge este bitetelul trimis printr-un messager. Simplu si practic

| diablo4life a răspuns:

Pai cred ca te place... sfatul meu e sa vorbesti cu el si nah.

| girl_moni a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ia id monicutza992001 si vb acolo:*