| Betty_3176 a întrebat:

Imi place de un baiat, si nu stiu cum sa-i spun. nu stiu daca si el ma place dar se poarta zici ca mar place... help please?!

Răspuns Câştigător
| Diieniita a răspuns:

Joaca-te adevar sau provocare, si pui o intrebare, sau il provoci sa iti spuna daca te place, sau daca nu se joaca provoaca pe cineva sa o spuna acelei persoane..., staii linistita stiu cum e!

4 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebuie sa faci tu primul pas ca fii sigura ca daca te place sigur va veni si ti-ar spune

| mirunaana a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic. daca el te place intr-adevar va veni si iti va spune.nici un baiat nu este timid, doar dezinteresat. tine minte asta. e o regula de aur.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ma gata te stiu da ma te plac eu sunt brad laughing

| Betty_3176 explică:

Multumesc pentru raspunsbig grin:X