| MeganG a întrebat:

Deci, am o problema, mie imi place un baiat de la scoala, dar el e mistocar, si daca i-as spune ca imi place de el, as risca sa faca misto de mine. Faza e ca noi suntem colegi de mult timp, si cand e cu mine nu face misto in general, dar stiu ca asta nu inseamna nimic...cum sa ii spun fara sa risc sa afle toata clasa a doua zi? please help!

Răspuns Câştigător
| anonimatus a răspuns:

Waw si la mine e la felsad iar eu nu i-am spus nimic din cauza ca mi-a fost teamacrying eu inca astept sa vad cum se mai poarta ca mine te sfatuiesc sa faci la fel.iar cand sunt singura ca ma plc daca sunt o sa ii spun baftawinking

3 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Da id tau pe mesaj privat si mai vbwinking

| MeganG explică:

Da, si eu am incercat sa vad cum se poarta cu mine, dar nu pare sa fie cu mine decat prieten. adica radem impreuna, ne jucam jocuri impreuna, dar nimic mai mult. si nu stiu cum sa interpretez asta decat ca sunt una din fetele din clasa. nimic mai mult. ceva idei?

| MeganG explică:

Anonimatus, nu ma lasa sa dau mesaj, si oricum, poti spune aici, daca ma poti ajuta cu adevarat,