| LoveYou4Everrr a întrebat:

Imi place un baiat happy cum sa ii spun? help!

5 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Fara pic de timiditate : te duci la el il saluti si ii spui ca il simpatizezi si ca ai vrea sa iesi cu el la un sucwinking simpluwinking. succes! funda?

| AnnaS98 a răspuns:

Gaseste momentul oportun. trebuie sa fiti doar voi doi, singuri. de exemplu drumul spre casa sau ceva. daca ar fi sa aleg eu as face'o dupa scoala pentru ca pur si simplu va fi mai usor. daca el e surprins si chiar nu se astepta, sau nu te place asa mult, e mai bine asa. ai nevoie de mult curaj. ai incredere in tine. aranjeaza'te putintel si de astea. fii atenta totusi si la orele de curs in caz ca e in aceeasi clas pentru ca daca arati bine, dar nu te descurci bine la ore, arata cam penibil. oricum, ia o gura mare de aer, priveste'l in ochi si zii. multa bafta! funda?

| Daysukki a răspuns:

Te plac.cam asa

| danacatalina a răspuns:

Ba imi place de tinelaughing

| Adina_9029 a răspuns:

Tu priveste-l,zambeste-i discret,ofera-te sa il ajuti,prefate interesata de ceea ce ii place lui,asculta si tu o piesa preferata de a lui la casti tare cand este el in preajma ca sa ii dai impresia ca ascultati aceeasi muzica. sau daca esti destul de curajoasa spune-i pe mess, ca-ti place un baiat cu initiala lui si are aceeasi varsta ca el, il descrii apoi ii spui ca-l placi.succes!