| pufoshenia_7680 a întrebat:

Buna TPU`.
Imi place de un baiat. E nou la mine`n scoala si nu prea ma baga in seama.
Bun deci i-as zice ca-l plac, dar nu stiu ma simt foarte ciudat straight face
Cum sa-i arat ca-l plac, sau ce sa fac? Dau Funda`.

4 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Esti sgura ca-ti place de el? Adica vreau sa spun..il cunosti asa de bine? Daca zici ca e nou la tine in scoala? Poate ca e frumos dar daca il cunosti mai bine, poate ca nu o sa ti se para la fel de draguthappy
Dar uite, daca vrei sa-l ''cuceresti'' trebuie mai intai sa te imprietenesti cu el, sa va cunoasteti mai bine.Incearca tot felul' de chestii:cere-i nr de telefon, id-ul de mess si discutatihappy(Dar nu fii pre insistenta, ca te poate crede disperata)Ai grija si la temperamentul lui:adica nu-i spune ca-ti place de el ca s-ar putea sa profite de acest lucrustraight faceDaca nu te baga el in seama baga-l tulaughing arata-i ca-ti pasa. S-ar putea sa-ti raspunda le fel, si daca e baiat destept o sa-si dea seama ca il placi.Mult succes!:*

| pufoshenia_7680 explică (pentru unconnected):

Practic day dreaming Stie ca il plac laughing Da' mersi oricumoh go on.

| Slolly a răspuns:

Faceti cunostinta si da-i usor de inteles, nu fi fata aia care se tine din umbra dupa elhappy

| pufoshenia_7680 explică (pentru Slolly):

Poi cum sa-i "dau de inteles". ceva idei puppy dog eyes?