| ღNameღ a întrebat:

Imi place de un coleg de la fratimiu din clasa, si eu si fratimiu ne uram, si ne facem mereu de ras, am incercat orice ca sa nu se mai comporte asa de fata cu el si nu vrea.
Azi a cerut acel baiat de care imi place un pahar cu apa, si i-am zis ca daca vreA e si gheata in congelator, si zice repede fratimiu: Hai ca se baga si ea repede!
Deci m-am saturat, ce expresii rautacioase stiti, cum sa ii raspund si eu sa il fac de ras dar si amuzant, funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Of!
Tu realizezi ca sunteti frati?
Normal ar fi sa va intelegeti,nu sa va scoateti ochii tot timpul.
In afara de asta,chiar ca n-a zis nimic,tu insa,stii ca el o zice ca sa te micsoreze in ochii baiatului care iti place si te infurii!
Rau faci.
Uite,incearca sa-ti pastrezi calmul,indiferent ce-ti spune,dar INDIFERENT!
Daca nu-l bagi in seama,va tacea.Te va intreba ce ai,de ce esti suparata pe el,ce ti-a facut,te va pari parintilor,tu, nu-i vorbi si nu-l baga in seama.
Cat timp intelege ca te enerveaza si te deranjeaza cu comportamentul lui, va fi rautacios mereu!

1 răspuns:
| ღNameღ explică:

Ai dreptate, o sa incerc