| Andreeashine a întrebat:

Imi place de un tip, suntem prieteni, pentru doua zile ne intelegeam mai bine ca niciodata, vb la telefon foarte mult, pe mess, la scoala si asa.In una din acele doua zile, am iesit cu el intr-o cafenea.Ma rog ne comportam ca niste prietenei, dar dupa pe strada imi povestea ceva si m-a sarutat, cu un minut dupa trebuia sa plecam in directii opuse, m-a luat in brate si ma pupat pe obraz, ma rog cat mai aproape de buze. Dupa seara iar am vb la telefon toate bune si frumoase, in dimineata urmatoare si dupa ne-am vazut in acea dimineata ne-am pupat pe obraz ca intre prieteni si dupa a inceput sa se distanteze, acum suntem ca inainte prieteni dar asa distanti.Eu vreau sa fiu cu el, nu inteleg ce se intampla, el nu este genul de tip timid intocmai este foarte tupeist si daca ar vrea sa fie cu mine pana acum ma intreba de mult, dar totusi nu inteleg ce a fost cu acel sarut... Ce as putea face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l sincer si "nu pe ocolite!" ce simte pentru tine si daca ar vrea sa ramaneti prieteni sau poate mai multhappydar ai grija sa nu va stricati prietenia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune`i ca vrei sa fii cu el ...intreaba`l ce s`a intamplat ...este posibil ca el sa fi inteles ca nu vrei sa fii cu el? intreaba`l

| Linda a răspuns:

Poate nu este hotarat. Poate ar fi bine sa se hotarasa el.