| Ŵ๏๏Dy™ a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata dar sunt mai timid si azi am fost in prac cu ea si cu niste prieteni ma pupat pe obraz m-a luat in brate si a vrut sa ma sarute dar eu nu mi-am dat seama si ma pupat pe obraz (Ea : Stai ma ca vroiam sa te pup pe buze) ce fac sa sunt mai timid si nu stiu...

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Tu trebuie sa ai curajhappy Ca toata lumea a trecut prin asta, nu e nimic grav. Daca esti mai timid sa stii ca nu ar trebui sa reprezinte o problema primul sarut. Daca a vrut sa te pupe pe buze inseamna ca te place, ceea ce este un lucru bun pentru ca sentimentul e reciprocbig grin Mai iesi cu ea si incearca sa mai lasi din timiditate si fii mai tupeist, ai sa vezi ca vei trece peste asta si va fi binebig grin Succes!

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine incearca sa o cunosti mai bine. asa prinzi si putin curajwinking.

| Ea12345 a răspuns:

Data viitoare ia-o, izbeste-o de un copac si...=p~ FAra baza, dar e interesantwinking
Timiditatea nu va duce nicaieri.happy

| Alex_7297 a răspuns:

Schimb de sexe?straight face

| tremurici a răspuns:

Ma baiete. daca iti place de ea...omg dc nu ai sarutato? adica, daastraight facetimid timid da tu nu ai facut nimiclaughing

| RoxiutzaRux a răspuns:

Doamnee... Ce tupeista.laughing

| mihai_1757 a răspuns:

Sa nu-i spoi fetei niciodata ca esti timid. incearca sa fi si tu mai indraznet si so popi tu nu ea. si dupa aia gata esti baiatu potrivit pentru ea

| mihai_1757 a răspuns:

Pai zi asa. acum esto pregatit sa o inviti undeva dar nu la restaurant din prima. sa iti dau o idee invit-o la o cofetarie si sa platesti tu. asta le plac fetelor si daca ea comanda ceva mai mara tu sa nu zici ooooo ce mare e ca se supara si pleaca

| mihai_1757 a răspuns:

Dami mie funtita

| Ŵ๏๏Dy™ explică:

Mha acum n-am fost leguma am luat-o si eu in brate asa am pupato (Pe obraz) dar la sarut La pamant nene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani? astepti sa te pupe ea? nefericitule fii oleaca mai indraznet, doar tu esti baiatul nu?

| Gabriel_9252 a răspuns:

Daca te cunosc de pe metin, inseamna ca, joci toata ziua mein ca nebunul si nu prea te descurci cu fetele... fi mai curajos...happy