| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de una din scoala si ei ii place de mine, sunt sigur de asta. Doar ca n am vorbit niciodata, in afara de un buna, si vreau sa ma duc la ea sa fac cunostinta. doar ca sunt foarte timid de felul meu si imi este frica sa nu ma pierd. ce sa i spun cand o voi aborda? sunt clasa a 10-a.

3 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

In primul rand daca despre o fata care o placi vorbesti "imi place de una" e clara treaba, asa o sa vorbesti si cu ea si incearca sa demonstrezi ca iti place de ea si uite trimite-i un biletel sau fa rost de numarul ei, vorbeste cu o priteneta de-a ei si zi daca vrea sa fie iubita ta.Bafta si numai fi timid

| apostolrazvan10 a răspuns:

Salut Alexandruu fa-ti curaj si du-te la ea si eu sunt in clasa a 10 si mam idrogostit de o fata intro seara cu prieteni am povestit cu ea pana la 12 noaptea si adoua zi m-am intalnit cu ea in oras si acum suntem impreuna fa-ti curaj ca si eu sunt baiat timid dar mi-am facut curaj si m-am dus la ea si acum suntem impreuna BAFTA

| R15 a răspuns:

Trebuie sa fi mai indraznet, tu esti baiatul si tu trebuie sa faci primul pas. Daca esti sigur ca fata te place atunci nu ai de ce sa iti faci griji, cerei numarul de telefon si id-ul de mess, gaseste lucruri comune care va plac ca subiect de discutie si incearca sa o descoperi!