| Gargarits'O a întrebat:

Imi place de varul prietenului meu? De cate ori il vad abia mai scot 2 cuvinte.cred ca m-am indragostit de el.De prietenul meu nu m-am indragostit. ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Ai o obsesie cred si nu merita sa te cu doi o data cand ai o relatie stabila, urasc fetele de genu tau

| adi4ever a răspuns:

Eu nu va inteleg daca nu va place de un anumit baiat si lui ii place de ce naiba acceptati?

| crysty08 a răspuns:

Sincer e nasola situatie din 2 motive probabil varul lui nu se va pune cu tine pentru ca sa nu se certe cu varuso si ca sa fi cu varuso

| Fetita a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin pentru a fi sigura de ceea ce simti si daca te-ai indragostit de el sa incerci sa vorbesti cu prietenul tau. Trebuie sa-i spui ce se intampla fara sa-l minti. Daca tine la tine crede-ma ca l-ar durea faptul ca il minti. Si asa va chinuiti amandoi, tu pentru ca nu il placi si il placi pe var-so iar el ca ii areti sentimente false de care o sa-si dea seama pana la urma. Poate ai noroc si varu-so te place.winking Bafta! Ai grija ce faci, sa nu-ti para rau dupa.tongue

| anananana a răspuns:

Vb cu prietenul tau si explica-i situatiawinking

| YellowGuy a răspuns:

Pai...Cum e prietenul tau daca nu te-ai indragostit de el?

| Gargarits'O explică:

I-am zis si tot se tine dupa mine actualu...

| Gargarits'O explică:

Ieri a vn la mine si pur si simplu nu puteam sa fac nimic ma uitam la el. si atat.crying ma simt ciudat si i-am dat papuci prietenului meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l in scara si urca-te pe el. Vara vara pana la scara si la scara se suie varul pe vara.