| anonim_4396 a întrebat:

Imi place f mult de un baiat.Suntem prieteni f buni si eu as vrea sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el, pentru ca eu nu prea as vrea sa-i zic asta, pentru ca baiatul ar trebui sa-i zica.Numai ca mi-e frica ca el sa zica ca nu vrea sa fie cu mine si ca o sa-mi strik relatia lui e prietenie cu el, la care tin ff mult.EU ia-m dat destule semne ca-l plac, si el mi-a dat mie. Vrea sa ne prefacem ca suntem impreuna ca sa vada ce zic prietenele mele si din astea, dar nimic seris.Afara cand ne intalnim, ma ia in brate, ne pupam pe obraz si ne apropiem ff mult unul de celalalt, ca si cum am fi impreuna. El acum este plecat la munte si ultima oara cand am vb cu el la telefon mi-a zis ca ma va suna el cand se va intoarce adica vineri, Dar nu are ff multe minute si nu putem sa vb mult. Ce parere aveti? ceva sfaturi/? ce sa fac mai departe? sa-i zic eu ca-mi place de el? Dau fundita la cine ma ajuta.
P. S eu am 14 ani jum si el 15tongue

Răspuns Câştigător
| Zap a răspuns:

Uite ce zic eu: Daca vrea sa va prefaceti ca sunteti impreuna ii pui o conditie. Si anume: Conditia ca daca totul merge bine sa incetati sa va mai prefaceti si sa viti de-a binelea impreuna.

E un mod mai discret de a-l intreba daca vreti sa fiti impreuna. La mine cel putin a mers. deci Succes!:*

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Sfatu lu zap e perfectwinking