| CopilRasfatzat a întrebat:

Deci cum sa incep.imi place de un baiat.suntem prieteni.nu ne cunoastem de mult dar cand ne intalnim ne pupam pe obraz. Mie a inceput sa-mi placa de el. O fata a vorbit cu el pe messenger si a zis ca sunt draguta dar sunt scunda.Fosta lui prietena era putin de tot mai inalta ca mine.Chiar mi-as dori sa fiu cu el si nu stiu cum. Poate imi dati ceva sfaturi.Multumesc happy!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cata superficialitate pe eloh go onAuzi ca esti scundalaughing
Vorbeste si tu cu el pe mess.Sunteti mult mai relaxati in fata pc-uluiwinking

| Bacemi a răspuns:

Sunt sigur ca nu a spus ca esti scunda in ideea rautacioasa ca : E scunda, ce sa fac eu cu o scunda? Pur si simplu a spus ca asa esti si ca daca erai mai inalta cu siguranta suceai multe minti. Incearca sa vorbesti cu el, sa il cunosti mai bine. Cauta sa fii o prezenta placuta, zambete, glume, priviri si ai sanse mari. Nu te descuraja. Important este sa ii dai semne. Sa il pui pe ganduri. Nu fi prea directa pentru ca de obicei asta nu e asa bine. Esti directa dupa ce stabilesti un climat favorabil. Sa fie prilejul. Deocamdata cauta sa ii intri in gratii fiind o fata draguta. Asta e tot. Daca te place iti va arata asta si va cauta si el sa fie o prezenta placuta si sa te faca sa te simti bine. Incearca sa gasesti un motiv pentru care sa ii ceri ajutorul. Si dupa sa ii multumesti cu un pupic pe obraz si poate cu o iesire la un suc. Succes!

| Lora a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu el pe mess si cere-i prietenia spune-i ca vei purta tocuri daca e nevoie :p. O zi buna!

| Lora a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu el si cere-i prietenia spune-i ca vei purta tocuri daca e nevoie :p. O zi buna!

| PaStiLuTzEcUeFeCt a răspuns:

Poi... vb cu el cand vb p mess sau la telefon spune-i cumava ca il placi asa am facut si ei cu prietenu meu el era plecat la deva si eu eram la bunica la nadab si noi tot vorbeam si eu intr-o zi am zi katre el pot sa iti pun o intrebare? el a zis da
si eu i-am zis iti place de mine el a zis da tie eu da si de pe data de 05. 07. 2010 suntem impreuna:d
sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu are importanta inaltimea a spus asa ca fapt de verswinking