| coolguy123 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata din clasa mea. Are 13 ani ca si mine dar nu ma prea place. Adevarul este ca nu am curaj sa ii vorbesc. I-am facut cadouri, am aparat-o in unele cazuri, am vorbit frumos cu ea dar nu stiu ce sa mai fac. Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai ai ce face, fata nu te place

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Incearca sa te apropii si mai mult de ea, fa-i complimente, vorbeste-i despre lucruri generale.
La scurt timp o inviti in oras, ii cumperi o floare si in timp ce-i curpinzi mainile ii marturisesti ca o placi.
Succes!

| GirlLăvHell a răspuns:

Daca nu te place cauta alta... Dragoste cu forta nu se poatebig grin

| BSwwatch a răspuns:

Dai pace o scurta perioada de timp, daca este interesata de tine te va cauta.

| shutup13 a răspuns:

Daca nu te baga in seama pur si simplu las-o cam doua saptamani si vezi daca iti spune ceva daca nu asta e treci mai departe