| AlexSnd a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Stateam intr-o zii pe facebook, cand dintr-o data mi-a sarit o fata in ochi.Ea era clasa a 8-a, iar eu a 9-a..am vorbit putin cu ea dupa nu am mai vorbit, Intre timp ea a intrat in liceul unde invat eu, eu sunt a 10-a iar ea a 9-a! Stateam cu niste colegi langa un aparat de cafea sa ne luam, si am vazut-o pe ea, s-a uitat la mine frumos vreo 2 minute,mi-a zambit iar eu am facut acelasi lucru! Acum vorbesc cu ea,imi trimite poze cu ea,radem,imi lasa comm-uri la poze ca sunt dragut etc, i-am spus ca o sa vin pe la ea prin clasa sa ne vedem, a spus sa vin etc..Problema este urmatoarea,mie imi cam place de ea,si nu mi-o pot scoate din cap. As vrea sa ma combin cu ea dar nu stiu ce varianta ar fi mai buna.una ar fi sa ma vad cu ea dupa ore si sa ma duc cu ea la un suc,si sa o intreb daca vrea sa fie iubita mea, sau sa merg cu ea la un suc, si sa o sarut..Cum credeti ca ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| dinumariiia9ir a răspuns:

Te duci cu ea la suc, vorbiti si daca vezi ca te place asa mult cum o placi si tu sarut-o.