| xFaith a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat de la mine din clsa.

mi-a dat id lui

Faza e ca nu prea stiu ce sa vb cu el

( de obicei vb " buna cf", buna bine u cf" )

dati-mi si mie niste idei va rooog eu mult

Răspuns Câştigător
| Seniorithabebi a răspuns:

Hmmm thinking pai, e bine sa ii spui ptc poate si el te place big grin ( stii cum se zice daca nu risti nu castigiwinking ) cand e intr-o stare mai buna ii zici asa : hei, ei bine... nu stiu cum sati dic dar, eu te plac mult si ma intrebam daca un baiat asa dragut ca tine ar putea fi cu una ca mine? puppy dog eyes si el poate va zice da : cea ce este cel mai bine; daca zice ca nu tu ii zici ca mda bine ( adica te faci ca nu iti pasa ) si daca il mai intrebi de mai multe ori si tot zice nu, ii zici : wai prostupe tu nu ma meriti si stai mai mult cu alti baietiwinking funda? love struck

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Citeste o carte.winking

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Si la ce ti-ai facut tema?
vrei sa iesim pe afara?(nu neaparat acum dar asa gen in viitorul apropiat)
ti-e cum ti-ar placea sa fie fata cu care vrei sa ai o relatie mai lunga?
vrei sa ne jucam un joc?(il inviti tu pe net la un biliard ceva)
ma ajuti si pe mine la o tema?
si ai tot felul de subiecte de deschi ideea e sa te gandesti la ce ati vorbit la scoala sau ce ati facut si pui intrebari pe baza acestor lucruri

| skizz0 a răspuns:

Ee dar el ar trebui sa te invite in oras ce naiba. dai si uh niste indicii ca sa-i dai mai multa motivatiewinking