| Aleexuttzza a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu cum sa vad daca el ma place! Dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Pune'ti o prietena sa vada ce parere are el despre tine, daca te place. sau intreaba'i prietenii!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intreaba-l sau poate pui pe cineva[prieten comun] sa il intrebe

| neutrino a răspuns:

Daca el nu-ti arata ca te place, nu ai ce sa vezi.

| Azµre a răspuns:

Zgânderă-l! Și vei afla.

| tlaura a răspuns:

Il spui ca il placi si vezi cum reactioneaza waiting

| Pufoseniiee a răspuns:

Buna... spune-i cuiva sa se uite dupa el sa vada daca se uita la tine.

| InsertName a răspuns:

...Il intrebi. Simple as that big grin

| RaduSk8 a răspuns:

Inteabal sau pune pe cineva sa il intrebe

| LightStar a răspuns:

Pai, iti pui si tu o prietena sa-l intrebe pe baiatu ala ce parere are el despre tine. happy

| DiiDuu a răspuns:

Din comportamentul lui iti dai seama.

| TipaAnonima a răspuns:

Primele semne ale unui baiat care te place, este un simplu zimbet, si o privire dulce, si cand te priveste foarte mult, asta tiar fi de inteles ca el te simpatizeaza.