| pufoshenia_7680 a întrebat:

Deci...imi place de un baiat care ma cam ignora si sunt destul de populara la scoala, dar e ft dragut si siigur m-am indragostit de el dar el nici macar nu se uita la mine si nu ca ar fi mare lucru el e e mai mare deckat moah cu un anisorsi nu stiuj parca de fiecare data cand il vad simt ceva, dar cel mai important as vrea sa stiu ce sa fac ca sa numai ma ignorecryingcrying fundita:X

Răspuns Câştigător
| Molly1 a răspuns:

Baga.te in seama c u el, vorbeste.i.incearca sa iesiti impreuna asa a prieteni si dupa sigur n.o sa te mai ignore iar mai apoi stii tu ce sa faci ca sa te apropii de el happy dai mai intai asigura.te ca si el simte la fel.

sper ca te.am ajutathappy

4 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Da te ignora.pai poate te iubeste si te ignora ca nu cuma sa afli tu ca te place...roagati o prietena care e cu el in clasa sau un prieten sa il intrebe daca te place...stiu e ciudat dar la mine a mersbig grin
Bafta!

| DeeDee a răspuns:

Daca esti populara nu vad care e problemalaughing te duci si vorbesti cu eltongue Te "ignora" pentru ca nu te cunoaste. Daca va imprieteniti, nu o sa te mai ignore.
Dupa ce incepeti sa vorbiti, o sa iti dai seama ce sa faci mai departe ca sa ajungi prietena lui.

| oly_7105 a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca cel mai bine pentru tine dar si pentru el ar fi sa o iei incet.adica in primul rand trebuie sa devi amica lui. sa vorbiti, sa va cunoasteti, sa aveti o prietenie bazata pe incredere si respect, si mai apoi vei putea sa incerci sa ii cunosti si cealalta parte a lui pe care tu tio doresti defapt.desi va dura ceva timp pana se vor intampla aceste lucruri eu cred ca doar asa vei reusi sa obtii ceea ce vrei dar ideea e sa ai rabdarewinking sper ca iti va fi de folos raspunsul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna solotia ar fi sa ii spui despre ceea ce simti printr-un mod mai deosebit...Si inca ceva: Dragostea nu se spune.ea se simte...