| Anuscha95 a întrebat:

Eu il plac pe un baiat dar acel baiat nu cred ca ma place pe minesad! Spuneti. mi si mie ce sa facsad! fundita:X

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la el si sa-i spui ce sentimente ai pentru el si atunci te eliberezi complet; daca el iti va raspunde ca nu are niciun sentiment fata de tine cea mai buna solutie este sa te indepartezi de el; iar daca nu-ti va raspunde nimic inseamna ca este confuz, dar tu fii alaturi de el ca sa vada ce simte cu adevarat, oricum iti urez bafta!

1 răspuns:
| BulinăMovă a răspuns:

Nu poti face un baiat sa te placa.Totu` depinde de sentimentele lui.Si eu sunt in aceeasi situatie.Dar nu te lasa.Gandeste`te ca mai sunt baieti in lume. big grin Oricum, Succes! happy