| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema:
Sunt foarte timida de felul meu, dar imi place de un baiat de la mine din scoala. Eu am 13 ani, el are 15. Ne-am cunoscut mai demult intr-o tabara de vara. Acolo el mi-a spus ca ma iubeste iar eu am realizat ca il plac, dar n-am mai apucat sa-i spun. As vrea sa stiu daca inca mai simte acelasi lucru ca sa nu mai stau cu gandul la el si sa ma uit dupa alte "bunatati" prin scoala. De fiecare data cand ma gandesc la el, incep sa plang ca o proasta si acasa si la scoala. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa vb din nou cu el si vezi cum se comporta... daca inca te mai place o sa fie interesat de tine si te va cauta, daca nu atunci poti incepe sa te uiti dupa alte "bunaciuni" :d

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Aolo doamne fato ai toata viata inainte daca unu nu te baga in seama, treci la altulove struck

| Oana_5036 a răspuns:

Esti din scoala 3, pitesti?

| anonim_4396 explică (pentru Oana_5036):

Da...de ce?