| Erina a întrebat:

Imi place mult de un baiat.Am facut cunostinta la tabara, si am incepu sa vb asa cite putin, cind am venit acasa el mi-a scris pe facebook si am inceput sa vorbim. Avem 3 luni, suntem doar prieteni si vorbim doar pe net, in realitate doar ne salutam...ii spun totate secretele si el la fel.Ne simtim bine dar problema e ca eu m-am indragostit de el,si i-am spus asta,am ramas prieteni in continuare,el de parca a uitat ceea ce i-am spus,vorbim ca inainte,dar eu sufar,foarte mult din cauza aceasta.El e un egoist,chiar singur mia spun, insa eu totuna il iubesc pe zi ce trece tot mai mult, il vad in fiecare zi caci suntem dintr'o scoala.Mii rusine de el...dar vreau sa-l vad din ce in ce mai des.Eu il iubesc dar el e indiferent. oare ce sa fac? cum sa procedez? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Renunta la el si priveste-l ca pe un prieten.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi spui toate secretele? Interesant!
Nu realizezi că te-ai îndrăgostit de el și uita răsplata din partea lui!
Pa, pa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Invita-l in oras, invita-l la tine, discutiile pe facebook, sunt praf

| Leutzzu a răspuns:

Uite eu as zIice sa insisti ca daca ai zici o data ca il placi asta nu inseamna CA gata trebuie sati sara inbrate trebuie sai si dovedesti cea ce spui si de unde atata rusina ca doar este un baita nu un canibal sa ziici ca te mananca apropite de el intalnitiva te descurci tu bafta

| Ionut_Alex_1989 a răspuns:

Te imbraci in chiloti rolling on the floor si il chemi la o intalnire.dai chilotii jos rolling on the floor si il rogi sa te penetreze rolling on the floor in fund laughing)

| Erina explică (pentru Ionut_Alex_1989):

Frumos din partea ta...

| Erina explică (pentru Ionut_Alex_1989):

Sa stiti ca peste ceva timp mi-a spus singur ca ma place...suntem de un an impreuna...il iubesc si ma iubeste.^^ e cel mai super baiat dintre toti pe care i-am cunoscut^^

| calinsalvir a răspuns:

Trebuie să nu faci nimic, ai făcut ce trebuia, acum nu mai depinde de tine.