| Bloodlines a întrebat:

happy! O sa trec la subiect big grin : acum doua saptamani am fost impreuna cu un baiat. M-am despartit de el si m-a intrebat daca putem ramane prieteni si i-am spus ca e ok. La scoala, de la o vreme a inceput sa ma evite, trece pe langa mine si se face ca nu ma vede, se da la alte fete si se uita la mine sa vada daca ma uit la el. Pe mess mai vorbim si ma tot intreaba daca-l mai iubesc si eu ii spun ca-l plac ca pe un amic si el spune ca mai mult decat atat. Dar nu inteleg de ce ma evita daca spune "ca ma place". Si pe mess vorbim ca si cum am fi cei mai buni prieteni, dar cand ne intalnim pe strada, sau la scoala nu ne salutam.

Help puppy dog eyes!
Multumesc anticipat! love struck

Funditssa!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Sal.

Deci în ce ai scris tu, înţeleg că ai fost cu un băiat şi te-ai despartit de el, iar acum nu te mai baga in seama.
Păi încearcă să fie indiferent cu tine, iar pe mess vrea să îţi arate că mai sunteţi "amici". Eu zic să faci şi tu cu el, ce face el cu tine. Nu merită atenţie.

Sper că ţi-am fost de ajutor.
Fundă?

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

happy mersi ca miai zis

| byoana a răspuns:

Pai dupa parerea mea el vrea sa te puna la incercare, sa vada daca il mai iubesti.
Faza cu indiferenta eu cred ca el vrea sa te faca geloasa.
Eu zic sa faci asa:atunci cand in vezi cu alte fete zambestei, fate ca nu iti pasa ci din contra.
bafta!

| perfect a răspuns:

XGrapheex Ce sfat e asta? Tu nu ai auzit de "intoarce si celalat obraz?".

Si pentru pink cu bule... tipu' vrea sa fie cu tine.Fi cu el sau lasa-l in pace...

| perfect a răspuns:

Vrei sa iti mai spun ceva in particular?

| codrutza_6320 a răspuns:

Draga mea eu cred ca el te mai place dar nu vrea sa iti arate si vrea sa te faca pe tine geloasa evital si u si o e cel mai bine