| DeepKiss a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa. Recent, i-am dat un bilet, anonim desigur. El crede ca eu i l-am trimis, chiar daca eu nu recunosc. Sunt 99% sigura ca stie ca il plac. El ma baga mult in seama la scoala, face glume cu mine, dar uneori e la fel si cu celelalte fete.luni in timpul emisiunii Pariu cu viata mereu ma contacteaza pe mess si vorbim. Credeti ca ma place si el?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Posibil să te placă dar cel mai bine ar fi să-l întrebi personal asta.

| SimoNARaluCA a răspuns:

Probabil!

| xAnDyBoYx a răspuns:

Da.

| tzintar a răspuns:

Parerea mea este sa nu te oferi pe tava. Poti sa-l abordezi sa beti un suc sau ceva plauzibil, ca sa va intalniti. Trebuie sa va petreceti ceva timp impreuna ca sa vezi, sa simti daca si lui ii place de tine. Multe vin de la sine daca ai rabdare si putina pricepere sa-ti apropii sansele.

| emma10140 a răspuns:

Exista aceasta posibilitate dar mai bine l-ai inteba.Nu iti sugerez sa i-ti faci iluzii despre asta deoarece la un momendat poti sa regreti foarte mult si sa TE SIMTI CU O PIATRA PE INIMA ASA CM MA SIMT EU ACUM.