| KatJolie a întrebat:

Imi place de un baiat, care nici macar nu ma baga in seama, il am in lista la mess dar nici nu vorbim, el crede ca fetele in plac doar ca e "faimos" dar nu este.laughing si imi place fff mult. ce sa fac? sigh funda s. a

2 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Buna. Asa e si la mine. Il am in lista. Si nu e "faimos", poate e cunoscut de toata scoala.laughing si de cartier. Eu am primit niste sfaturi cum ca ar trebui sa vorbesc eu cu el, sa-l bagi in seama. Sa arati ca ii pasa. La mine e mai nasol, ca stie toata scoala. laughing.

succes.>big grin

| Emmeii a răspuns:

Ca iti*