| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa! happy happy happy
Si cand eram afara la cultura fizica ne dadeam impreuna cu colegii pe gheata
a venit un coleg si sa impiedicat iar el a cazt aproape de mine si nu stiu cum eu m-am speriat si m-am dat la o parte fix in BAIATUL CARE IL PLAc iar el ma imbratisat si la ocarit pe cel care cazuse iar mie mi-a zis lasa ca totu e ok

peste vreo 20 min iar ne jucam iar EL a alunecat si era cit pe ce sa cadda iar eu l-am strins de mina si el la fel apoi s-a uitat la mine zimbind si mi-a dat drumul

mereu el zimbeste si vorbeste deci ce crerdeti? Ma place sau nu?
Scz daca vam plictisit cu o asa de lungaa intrebare
P. s da se comporta ok cu fetele dar cu mine parca altfel

Răspuns Câştigător
| doinitza12 a răspuns:

Da sigur ca te place

6 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna!Nu mereu comortamentul unui baiat iti da de inteles ca te place.Poate asta este firea lui de a se comorta frumos cu fetele.Vorbeste cu el mai bine .

| MrBlueEnergy a răspuns:

Sigurwinking
eu cred ca da! de ce nu?

| Cigαяєttє a răspuns:

Mai mult ca sigur te placebig grin

| Hahaha_5483 a răspuns:

Intreba-l nu pierzi nimic si ascultama ca-s super buna la relatii am dat multe sfaturi care au mers si asa ca-tizic sa-l intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chic ca da dar mai fa-ti si uh curaj si intreaba-l:
,, bai deci mie imi place de tine da tie iti plac de mine?,,
daca zic cu da dai un buson de sa te tina minte(buson=sarut)
paaa si bafta

| FallenAngel_1726 a răspuns:

Daaaaaa... logic ca te placewinking.