| sleeppy a întrebat:

ajutati-ma va rog.mi-a placut de un coleg de clasa cam 3 luni..insa in acele 3 luni ia mai placut de mine..totul era bine
ne distram..imi dadea sfaturi ma sustinea...imi dadea maleta lui cind imi era frig. pina intr-un timp cind mi-a spus ca vorbeste cu o fata mai mare decit el si ca ei ii place de el.Dar eu nu am reactionat rau..nu am crezut ca si el o va placea
pina nu i-am vazut intr-o zi la scoala zimbind unul altuia.Si de atunci nu prea imi tragea atentia..nu prea vorbea cu mine.Au trecut 3 luni eu inca nu pot uita momentele alaturi de el..si acum imi zimbeste si se uita la lectii la mine.Dar oricum mai vorbeste cu fata ceia.Ce sa fac? Dati-mi un sfat va roogsad
Dau funda:Xhappy

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să stai în banca ta, dacă el place pe altcineva nu are rost...

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Probabil ca fata aceea i-a oferit mai mult ca tine. Oferai si tu la fel

| ema_2625 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el si sa ii spui ca pentru tine a insemnat foarte mult acele clipe cand erati impreuna.

| Miihaelllaaa a răspuns:

Stiu cum e. Si mie mi-a placut de un baiat. Lui de mine, si el s-a pus cu alta. Dar am ramas prieteni buni. Parerea mea e sa ii spui ca iti e dor sa petreci timpul cu el, si ca iti place de el. Daca nu ai curaj sa ii spui in fata, trimtei un mesaj sau spune-i asta pe messenger. Nu e greu.
Daca ai nevoie de mine, da-mi un mesaj pe privat, iti dau id-ul meu si mai vorbim :*.
Sucessss love struck

| andreeaadeeaaa a răspuns:

Uita-l. Mi sa intamplatsi mie in clasa a-VI-a. Dragut oricum gestu cu maleta laughing