| MariusDeejay a întrebat:

Imi place o fata care sta in Baia - Mare eu sunt din Oradea sunt sanse sa putem fi impreuna la distanta asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar foarte mari. Iubirea nu tine cont de distanta.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| Orbithh a răspuns:

Da,normal ca sunt sanse iubirea nu tine cont de nimic ea vine pur si simplu:X... poti sa fii cu fata aia daca va iubiti iubirea invinge tot eu va pup si va doresc mult succes!

| nuimipasa a răspuns:

Ce varsta aveti? adica daca sunteti tu 20 ea 18 eu zic ca da mai face unul o vizita celuilalt, dar e cam adevarat ca nu tine... depinde si de voi 2..