| Mikky_4005 a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat? Sunt din Oradea, acum cateva zile am fost la mare, si m-am imprietenit cu un baiat din bacau. Suntem impreuna acum.Imi place de el foarte mult, el mi-a mai spus ca ma place, etc. Dar tot stau cu gandul ca " Relatiile la distanta nu tin" si adevarul chiar asta e.Am mereu impresia ca el ma inseala eu fiind aici, iar el acolo.Cum sa fac? Ce sa fac? Cum sa vb cu el despre asta? Cum sa incep discutia? Poate lui ii se pare o prostie chestia cu inselatul ca e baiat. Dar pentru mine chiar e importan.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Nu vreau sa-ti narui visele dar relatiile la distanta chiar nu sunt de durata, tu nefiind langa el si viceversa, e ca si cum nu ati fi iubiti.Fa-ti un prieten din orasul tau.

| ColoradoM a răspuns:

Cum il cheama?