| anonim_4396 a întrebat:

Imi place o fata de la mine din clasa si ei ii place de mine

Si vreau sa va intreb cum pot sa fac sa stau mai mult pe langa ia sa o iau in brate sa ne tinem de mana si poate si na ne si pupam

dupa i-am spus ca o plac si ia ca ma place a inceput oarecum sa ma evite.

pe mess seara vorbim unu, altu iar ziua la scoala doar ne zambim unu cu altul si dabea ne privim.

Cum fac sa ma apropi mai mult de ea dar fara sa par nesimptit, asa intrum mod frumos si sa-i placa si ei

ea zice ca toate la timpul lor dar a trecut 1sapt de cand am aflat ca ne placem si tot nu avansam.

Multumesc celui care raspunde pe placul meu si imi este folositor + Funda

Imi cer scuze pentru limbajul agramat, grejelile, punctuatia dar scriu grabit de obicei scriu normal.

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

Graba strica treabatongue...deci in primul rand ar trebui sa incerci sa te mai apropii de ea(ma refer sa vb mai mult, sa gasesti subiecte care ei i s-ar parea interesante, intreab-o ce muzica ii place.etc),pana nu deveniti prietenihappy.nu poti sa mergi la ea sa o pupi ca atunci sigur va interpreta gresit si o poti pierdetongue.
Important e sa fi tu insutihappy.sa te porti normal, ajut-o cand are nevoie.happy. poate ca ea e timida si mai mult ca sigur astp ea sa faci u primul pashappy
Poate ai noroc si totul va fi binehappyBaftaaa!big grin

2 răspunsuri:
| Nightcrawler a răspuns:

Multumesc, astept si alte raspunsuri, pareri. Thanks!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de guler ridicat si 3 dume jmechere de agatat gagici