| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci imi place de un baiat si luicred ca ii place de mine vorbim foarte des si foarte mult si se intereseaza de mine si tot asa.Bun! In ultimele seri a inceput sa imi puna pe mess :X si :* si te iubesc mult. Cand ne vedem ne salutam, zambim si ne privim unul pe altu.Azi la scoala m-a salutat si se uita la mine cand treceam pe langa el.Bun! Dintr-o data spre sfarsitul cursurilor intr-o pauza observ ca sta langa o colega de a lui ( eu nu prea o suport si nici ea pe mine ) ei se inteleg cat de cat bine in fine si ii vad ca stau unu langa altu iar cand ma vede pe mine prin preajma a luat-o de gat.Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| madalynutza_8886 a răspuns:

Mentionez dupa ce am plecat, el a luat mana de pe ea.

| ionutiulian1997 a răspuns:

Cred ca a vrut sa te faca geloasa pentru ai raspunde la,, avansuri"

| Kiim a răspuns:

A vrut să vadă dacă eşti geloasă şi întorci capul...a vrut să vadă dacă îl placi într-adevăr şi te-a pus la încercare, asta nu înseamnă că o place, înseamnă doar că a vrut să vadă dacă ţii la el.

| madalynutza_8886 a răspuns (pentru Kiim):

crying chiar foarte mult tin la el.si cand i-am vazut imi venea sa ii dau o palma

| madalynutza_8886 a răspuns (pentru Kiim):

Tin la el foarte mult.Si cand l-am vazut ca a luat-o de gat imi venea sa ii dau o palma sad