| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU sunt cu un baiat nu e din acelasi oras cu mine tin ff mult la el problema e ca mai tin la un baiat(e din oras cu mine) toata lumea spune ca si el tine la mine si ca ma place cand ies afara si il vad ni se opresc privirile si zambim unu la altu este ff romantic si aproape tot timpul se uita la mine.love struck dar daca chiar i-ar placea de mine dc nu m-ar intreba daca vreau sa fiu cu el? eu m-ai tin si la baiatul acesta care este cu mine chiar daca nu suntem din acelasi oras tinem ff mult unu la altu si nu as vrea sa-l insel doamnee fereste dar nu stiu.Tin la amandoi enorm si nu stiu ce sa fac nu stiu cum sa aflu daca si lu baiatul care este din oras cu mine ii place de mine? pur si simplu cand vreau sa vb cu el merg in fata lui si uit ce vreau sa spun si ma blochez. Funda pentru cel mai bun raspuns love struck si app nu am messu lui si nici nr de tel (baiatul care este din acelasi oras cu mine)

Răspuns Câştigător
| DaxaRe a răspuns:

Eeei..pai daca e asa inseamna ca ar fi mai interesant cel din orasul tau.o relatie virtuala nu poate fi prea credibila nu? adica e aiurea asa...cel din orasul tau.te poti intalni cu el ..si ai nevoie de astea nu doar de conversatii eu asa cred nu?

6 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Da cu banu'...

| neutrino a răspuns:

Bine ca sunt numai doi. Esti o fericita. Cati ani ai?

| catalin02 a răspuns:

El nu se baga deoarece tu esti intr-o relatie pe care el nu vrea sa o distruga, eu iti recomand sa renunti la cel din celalalt oras si apoi vei vedea ca el va face primul pas, sau poti face si u primul pas. BAFTA

| DaxaRe a răspuns:

Pai...asculta nu te inatlnesti deloc cu cel din afara orasului? de cat timp vorbesti cu el?

| xAnnabella explică (pentru DaxaRe):

Nu doar am vb la telefon de intalnit nu ne-am intalnit.De 2 luni

| SandruBogdan a răspuns:

Eu, după relatarea ta, înţeleg că ţii mai mult la băiatul care este in acelaşi oraş cu tine. E altfel, vă întâlniţi faţă-n faţă, va zâmbiţi reciproc, te blochezi când vrei sa vorbeşti cu el :X ai emoţii, uiţi ce vrei sa spui big grin. El e ''the chosen one''!