| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa flirtez cu barbati insurati (sunt specialitatea mea) pentru ca e incitant. Nu ma culc cu ei, doar flirtez si ma sarut cu ei cand suntem singuri. Nu se ajunge la sex caci gasesc pretexte si ies din relatie. Am o satisfactie maldiva de ai face pe barbatii casatoriti sa-si tradeze nevestele, sarutandu-ma pe mine. Pot fi considerata o femeie de moravuri usoare?

16 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Stii vorba aia cu whatever gets you going. Daca barbatii aia flirteaza inapoi nu vad sa fie vina ta, daca nu erai tu era urmatoarea.

Concluzie, have fun.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti fii considerata o femeie de moravuri usoare si in plus, o ipocrita.
Sa stii ca, esti foarte aproape de momentul cand vei da peste o nevasta nebuna, care-ti te va umple de vanatai. Vei vedea!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da.

| SilentRain a răspuns:

Da esti, și du-te la psiholog ca esti un pic plecat cu sorcova
Sper cand o sa fii măritată sau intr-o relatie sa fi și tu înșelată

| Hammurabi a răspuns:

Nu. O femeie de moravuri ușoare e altceva.
Tu ești doar nițel dezaxată. laughing)))
Iar idioți sunt acei "însurați" care pun botul la așa ceva.

| Hammurabi a răspuns:

Mai e și o parte bună.
Dacă îți plac bărbații însurați înseamnă că ești familistă. laughing))))

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing)) numai tu puteai sa zici o duda d'asta, jur

| alina2k18 a răspuns:

Ce relatie ma fata?
Ca te pupi cu unu laughing
De fapt esti un mare l4che si ne vinzi gogosi laughing

| mentholinks a răspuns:

Nu poti ci chiar esti considerata o femeie de moravuri usoare dar nu-i bai. Daca te incita ce sa-i faci, o viata avem si tineretea e scurta probabil cand vei mai imbatrani vei vedea altfel lucrurile.

| Necunoscut112 a răspuns:

In spatele contului este un laba*giu, nu-l luaţi în serios. Nu zic că nu există astfel de femei, dar sigur alea nu stau pe TPU să povestească tuturor ce fac ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e proasta, e doar praf emotional, Are o stima de sine atat de scazuta incat numai asta o face sa se simta femeie puternica. Crede ca fura barbatii altora, cand majoritatea nu ar refuza oricum o chestie de genul in orice fel de relatie ar fi
Nu prea stie ca nu e asa speciala de isi inseala aia nevestele cu ea laughing e doar la indemana. Putine femei se injosesc si accepta sa fie roata de rezerva, asa ca de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, esti curajoasa te joci cu imposibilul pânã iti perzi frumusetea si te compromiti la fel ca sotiile barbatilor ãlora, si vin din spate altele ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te inteleg. te simti in control si asta iti da un sentiment de satisfactie. Fi doar atenta, in viata totul ne vine inapoi inzecit. ps. Daca tot pacatuiesti, n o fa pe jumatate.

| Quassaar a răspuns:

Dacă nu mă înșel mai era un "user" specialistă in bărbați însurați. Poate vă întâlniți la o cafea și faceți schimb de experiență.laughing)

| Neutrull a răspuns:

Scarbos

| jorjache a răspuns:

Până la urmă te vei excita si nu te vei opri