| fatutzaanutza a întrebat:

Imi place un baiat care imi e cel mai bun prieten si il cunosc de 4 ani:*:* dar el ma considera doar o prietena desi se uita insistent la mine de fapt se holbeaza si ma sperie rade si imi zambeste aproape la orice... cel mai nasol e ca stie ca il plac... colegii care lau intrebat de ccn ii place el a raspuns cu :E secretrul meu crying asa ca nu stiu daca ma place. Voi ce credeti?nail biting

5 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Daca te-ar place ce crezi ca l-ar opri sa iti spuna?

| AnAiLuI a răspuns:

Pai e logikhee hee
si lui ii place de tine
probabil e rusinos sau vrea sa te tina pe jar:-s
dar cred ca e mai bine sa te duci la el sa-l intrebiwinking
big grin doar va cunoasteti de 4 aniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| nik0l a răspuns:

Fabtul ca se uita la tine insistent si iti zambeste arata faptul ca ii placi sau cel putin ii esti simpatica... dupa parerea mea ar trebui sa vb cu el sa vezi ce crede el despre tine si daca ii place de tine sau ramaneti doar amici in continuare

| pisioi a răspuns:

Pai ca s fii u sigura pune un clog sau o colega sal intrebe daca t place si atunci poate zicetonguebig grinvezi ce faci bafta!kiss