| raluca_1923 a întrebat:

Imi place un baiat el este cu mine in clasa, nu stiu daca ma place dar as vrea sa-l,, atrag" cum as reusi?

1 răspuns:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Sunt baiat si iti spun cum mi-ar placea sa ma "atraga" o fata
Ar intra in conversatii cu mine, mar apara (desi nu prea este nevoie), m-ar consola, m-ar ajuta, m-ar surprinde placut, ar stii o serie de informatii personale, sa fie frumoasa ( din punctul meu de vedere ) poate sa fie mai scunda sau la aceiasi inaltime cu mine ( nu este acelasi lucrul la fiecare baiat ) ar fi draguta cu mine, m-ar face complimente... ar o fata de treaba probabil ai putin mai sexybig grin mai revin probabil... Mult noroc