| anonim_4396 a întrebat:

La mine in clasa este un baiat de care m-am indragostit, dar lui ii place alta fata din clasa. ce pot face sa il atrag de mine?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu este in l.romana expresia"sa il atrag de mine". De tine, eventual, poti sa il legi sau sa il lipesti. Daca vrei sa fie prietenul tau, incearca sa ii arati ca esti mai valaroasa ca cealalta prin stiinta, comportare si tinuta.

| Amrita a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate.
Fii tu insati si stai cat mai mult timp pe langa el. Daca nici dupa nu obtii niciun rezultat, atunci. nu mai incerca.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai nimic. E ca si in cazul tau: daca ar veni unul sa se dea la tine acum (cand iti place de acel baiat) ai sta cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, stii proverbul, dragoste cu sila nu se face tongue
well, incearca sa vorbesti cu el pe mess. sa ii fii alaturi la greu straight face
fa' o schimbare de look, tongue

| anca9000 a răspuns:

Incearca sa fi cat mai naturala, si sa incerci sa ii atragi atentia, de ex:. te inpiedici si el happy. sau o rogi pe alticineva sa te inpinga in elhappy[la mien a functionat], incerca sa i arati lui ca pari interesata de el. Eventual schimbati look-ul, asta cu sigurata mergehappy. Bafta