| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat mai mare ca mine cu un an cred ca si el ma place se uita in ochii mei des.Este de la scl in excursie acum pleaca capul in jos sau se preface ca nu ma vede cam acelasi lucru il fac si eu pentru mie teama sau rusine saii zic ce simt

Răspuns Câştigător
| aditzy:) a răspuns:

Depinde de situatia, daca ati vb sau v ati zis ceva si acum va e rusine sa va recunoasteti sentimentele intre voihappypoate cu timpu ii va trece acea rusine sau teama, si va trece la sentimentele care le are pentru tine

3 răspunsuri:
| simona_2554 a răspuns:

Fa primul pas si nu astepta sa vina alta sa ti-l "sufle" curaj incearca sa-i ceri id-ul de mess sau fa-i un complimenti, insa fa asta acum nu mai astepta ca poate o sa-ti para rau ca n-ai actionat mai devreme! bafta

| night_crawler a răspuns:

Daca spui ca si el e mai timid...atunci fa tu primul pas...infruntati teama si vorbeste cu el...cine stie ce poate sa iasa!

succeswinking

| Natassha a răspuns:

Si cati ani ai?