| Biianca95 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de 2 luni de zile. Tin mult la baiatul asta pentru ca am trecut prin multe,dar in acelasi timp imi place foarte mult de un alt baiat. Il cunosc pe baiatul asta,dinaintea actualului. Sunt foarte sigura ca si el ma place. de fiecare data cand ma vede imi zambeste (are un fel de a zambiilove struck. Ii ador zambetul, te face sa zambesti tot timpul cand te gandesti la el), ma ciupeste, ma ia de mana. cand ma vede cu prietenul meu se uita mai ciudat, pune capul in jos si pleaca daca e in prezenta noastra. si cand il vad ca pleaca ma simt nasol. Vorbeste cu mine doar cand nu e prietenul meu prin preajma si altii. Baiatul cu care sunt tine foarte mult la mine si nu ma lasa sa vorbesc deloc cu el laughing sau sa stau prin preajma lui.
Un sfat? Nu ma judecati!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Un sfat este sa alegi unul dintre ei. Nu fii asa cum ne catalogheaza multi!

| borntotwerk a răspuns:

Ai prieten. De ce trebuie sa te uiti dupa alti baieti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand alergi dupa 2 iepuri risti sa ramai flamand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceti spune inima totusi iti place de un baiat si esti cu altul..Alege unul din ei pentru ca risti sa-i pierzi pe amandoi