| Anonimăă_8652 a întrebat:

Îmi place un baiat. Nu prea știu cum să îl abordez :-

4 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Daca esti baiat,e-n regula,il abordezi si o ardeti gay.
Daca esti fata,nu trebuie sa-l abordezi,trebuie sa-i atragi atentia, el decide daca te alege sau nu.(asta inseamna,zambeste-i mai mult,vorbeste cu el despre una, alta, glumite)

| n3bunatica a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles ca iti place de el.stai mai mult timp in preajma lui.sau cel mai bine zii ceea ce simti.e cea mai buna metoda

| n3bunatica a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ceea ce simti.sa ii zici ca ti place de el. poate ai o surpriza si el te place.cea mai buna metodabig grin

| abc_3075 a răspuns:

.daca nu iti este teama de respingere, ii poti spune ca vrei sa vorbiti 2 minute singuri, pur si simplu. Ii poti spune ce simti, astfel daca nu simte aceleasi lucruri nu vei mai avea sperante degeaba si iti vei putea continua. viata fara sa te gandesti "cum ar fi fost daca i-as fi spus?", iar in cel mai bun caz ar putea simti la fel, iar te vei simti mai increzatoare ca ai avut curajul sa iti marturisesti sentimentele.
Daca nu va iesi cum te asteptai nu te intrista. Nu merita. oricat de mult l-ai placea.