| Bogdana a întrebat:

Imi place de un baiat din catier dar are prietenii lui si baieti dar si fete.nu stiu cum sa-l abordez nu pot sa ma duc la el pur si simplu si sa-i spun:Buna eu sunt cutare, am mai vazut cum se uita la mine. Ce-i pot spune? Cum sa-l abordez?

6 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Ba da asa se face... Buna sunt... sau poti sa dai peste el pe strada laughingca altfel nu vad cum ai putea face sa-l cunosti(evident dupa ce dai peste el trebuie sa folosesti si replica "buna sunt...")

| anaid a răspuns:

Nici nu imi imaginam sa fie altfel... din cate stiu eu genul asta de baieti sunt in trendhee heesau nu?

| Bogdana explică:

Am omis ca este genul de baiat golan daca ajuta la ceva.

| Punky a răspuns:

Nu aveti chiar nici un pr comun? daca nu fa-ti.incearca sa te imprietenesti cu o prietena din grupul lui si dupa o vei ruga sa iti faca cunostinta cu el... d aici poti face rost d nr d tel, id.

| a1uritu a răspuns:

Incepi cu un simplu buna... apoi o sa fie sigur interesat sa vada cine i-a dat cu buna... daca insisti putin va mergewinking

| blondynaaaestehappyX a răspuns:

In aceias situatie sunt si eu numai k ne cunoastem...am stat de vreo 2 ori de vba...incearca sa iesi in evidentza q cevaa.intra in el din ''greseala''laughingsau vb q prietenii lui spune-le k ti se pare dragut k nu esste nici o rusine sa-ti placa de cineva.succes:*