| babyangel a întrebat:

Imi place de un baiat din liceu, cum pot afla daca si el ma place? cum sa-l abordez?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Cum a spus si nony, intereseaza-te daca are prietena ca sa nu fii luata prinsurprindere. Nu-l aborda din prima. Daca nu are iubita, invita-l la o inghetata, la un suc ceva dar sa fiti numai voi 2. Dar fii calma sa nu observe ca te intereseaza din prima. Daca se poarta frumos cu tine mai invita-l odata si atunci ii poti spune delicat, incet ca esti atrasa de el si il poti intreba daca nu vrea sa incercati ceva impreuna. Daca te place si el, atunci mai mult ca sigur nu te va refuza... multa bafta, sa ma tii la curent...

by Psihoyounger

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mai intai afla daca are prietena. daca nu vrei sa fii ¨abordatᨠin stil barbar de vreo fetitzá laughing
Apoi cel mai simplu si introductiv cuvant e : Buna.
Asa se incepe orice discutie.restul ai cap, ca planta nu esti daca ai reusit sa ne scrii :*. Bafta

| pίTίк a răspuns:

Are dreptate mony... cel mai simplu e sa spui buna. dar daca nu ai idee ce subiect sa abordezi dupa "buna" ar fi cazul sa afli unul sau mai multe dintre lucrurile care ii plac si pe tema asta ai putea sa deschizi un dialog cu el.in caz ca ii plac chestii care iti plac si tie e si mai superwinking...bafta :*

| Paula a răspuns:

Priveste'l in ochii daca se uita si el inapoi de mai multe ori... nu numai odata sau de doua ori laughing. daaca se uita inseamna ca ii interesat.batting eyelashes