| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu ce sa fac cateodata am impresia ca si lui iy place de mine dar cateodata am impresia ca ma ignora nu stiu ce sa fac de multe ori am incercat sai atrag atentzya sa-l fac sa inteleaga ca-l plac dar parca nu vede mi-as dori sa-mi vorbeasca mai mult... si sa fie mai apropiat de mine va rog mult sa-mi dati un sfat

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Mergi si spune ce simti, poate vei reusi.Noroc!

7 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Jucati un joc voi, care cedeaza primul si face primul pas, eu nu cred ca nu te place, da de ce nu vorbesti cu el? ce asteptzi sa vina in genunchi sa zica 'vrei sa fi concubina mea?' fa tu primul pas si daca merge bine, daca nu... macar ai incercat. curaj...

| εїз a răspuns:

Poate nu te place, poate doar îţi dă impresia asta.

| alleecsandra a răspuns:

Da i atentie si apoi cateva zile ignora l!

| Mihai_7432 a răspuns:

Eu zic ca si tu sa l ignori cateva zile ca va veni sigur...asa suntem noi baietiilaughing. Si daca nu e asa ma poti injuralaughing

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ explică:

Pai da, dar eu pe baiatul asta il stiu de un an de zile neam cunoscut la mare... nu e vorba ca nu ma baga in seama cateodata ne oprim si ne uitam unu la altu... de asta mi se pare mie ca si el e atras de mine dar oricum am sa incerc ce miatz propus voi si am sa incerc sfaturile. chiar daca nu prea pot sal ignor cand ma vede se uita in ochi mei. si cat as incerca sal ignor nu pot mss mult pentru sfaturi

| adri1000 a răspuns:

Poate e rusinos.big grin
poartate frumos cu el. vorbeste cu el gaseste si tu subiecte de vorba.
fa-l sa se simpta bine...
daca nu da nici un semn ignora-l sa vezi daca vine la tine inseaman simte ceva pentru tine daca nu nu.
la uni baieti nu le place sa se duca fata la ei
cu toate ca se lasa mai greu
Succes:*

| simion_7814 a răspuns:

Ai vreau sa ne cunoste