| noname29 a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu cum sa-l atrag ...insa nu-mi place de mine, nu-mi place cum arat. vreau sa fie mandru de mine cand iesim impreuna. sunt plinuta si nu am cel mai frumos ten si par, cum as putea sa ma schimb? vreau sa devin frumoasa va rog sfaturi! funda:*

Răspuns Câştigător
| Stallone a răspuns:

Slabeste, poarta machiaj si vopseste-ti parul.

4 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

Draga noname29(ciudat nume), gandeste-te ca tu esti perfecta. Fa un exercitiu, aseaza-te in fata oglinzii si spune in continuu : "Sunt, am fost si voi ramane PERFECTA!".Fa chestia asata de fiecare ata si niciodata sa nu uiti sa mergi cu fruntea sus pe strada si sa zambesti, pentru ca cineva cu siguranta te iubeste si te va iubi asa cum esti tu. P.S.: Incearca sa fii cat mai naturala in prezenta baietilor, nu fii timida si nici prea intrazneata, gandeste-te ca poti fi perfecta fara machiaje, vopsea si haine scumpe si pompoase. Cu drag, Stefanutza

| noname29 explică (pentru stefanutza):

Nooo! tu esti extraterestru :O:O de ce ai mancat m and m's

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Trebuie sa te simti bine in pielea ta... Asta esti tu. Daca el te place bine daca nu asta e mai sunt si altii la coada... Ca sa il atragi imbracate in haine care te avantajeaza fi mai finutza, linistita, provocatoare si cred ca va da roade. Si spune-i direct ca iti place de el sa vezi cum reactioneaza si iti vei da seama

| bolsevic a răspuns:

Clar ...esti omul nimeni garantat//nu ai o cauza.un crez///mananci si bei si regulezi