| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare[cam ciudata dar ma intereseaza]. Am cunoscut un baiat foarte frumos, imi place putin de el si as vrea sa stiu cum as putea sa-l fac sa se indragosteasca de mine[mentionez ca ma place si ca vrea sa fim impreuna dar eu nu vreau deocamdata]. Niste sfaturi daca aveti sa-mi zice-ti va rog. Multumesc anticipat, FUNDOI love struck

4 răspunsuri:
| Mynewlifestyle a răspuns:

Pai inseamna ca si el te place.si eu sunt intre-un fel in aceiasi situatie ba chiar ne-am sarutat dar nu stiu ce sa fac SINCER daca as putea dk as if mai indrazneata eu as fi cu el i-as spune cai l iubesc l-as saruta si gata nu mi-ar mai pasa de lume

| morena238 a răspuns:

Pai el sigur te place dar te rog deschideti inima la iubire cat nu e inca prea tarziu caci o iubire adevarata vine o data in viata si e posibil ca asta sa fie si nu e bine sa o rateziwinking
kiss

| CeVreauEu a răspuns:

Mersi. Dar intrebarea mea era : cum sa-l fac sa se indragosteasca de mine? Pentru ca ma place dar vreau sa-l fac sa ma iubeasca. happy

| CeVreauEu a răspuns:

Pff. Si atunci ce te bagi? "Tampitzica". Mai invata sa vb frumoswinking Si nu am nevoie de raspunsuri de genul asta. Site-ul asta e facut sa da-ti un raspuns care sa ajute persoana respectiva nu sa va baga-ti asa repede la plictiseala si sa scrieti chestii de genul. Mersi.