| Tzutzy09 a întrebat:

Imi placea mult de colega mea ne pupam in fiecare pauaza ne tine-am de gat ne luam in brate. Apoi am stat timp e cateva zile cu capul pe sanii >ei:". Ea sustinea intr-una ca nu ii place de mine. Asta e poate sunt eu urat.In al 2-lea sem a venit un coleg nou si isi petrece acum mia mult timp cu el. Mi-a zis pe mess ca de ce nu o mai bag si pe ea in seama si mi-a zis daca vreau sa stau cu ea in banca.Sa stau? Dar eu as vrea sa o uit. Funda+ votbig grin

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Daca vrea sa stea cu tine in banca inseamna ca simte totusi ceva pentru tine,chiar daca nu recunoaste. Daca consideri ca o relatie cu ea nu ar merge, atunci e bine sa incerci sa o uiti, dar dupa parerea mea ar trebui sa mai insisti. Succes!:*:* funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| braga a răspuns:

Mai uite aicea o persoana nu trebuie sa te placa dupa stilul in care arati ci trebuie sa te placa dupa cine esti tu, dupa sufletu tau...ori o fi vreo din aia care facea cu mana la marginea drumului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine faci uito ca fetele astea ne ranesc nu gluma. Greu mai gasesti o fata care sa te iubeasca in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dreacu va luati voi dupa vorbe? Te-a lasat cu capul pe pieptul ei? Trebuia sa profiti sa vrei cu capul si in poala ei samd.

| LiaXdd97 a răspuns:

Nu iti pot da un sfat dar te pot consola, dupa cum se vede in poza, nu esti urathappy